Po raz drugi nasze przedszkolaki miały przyjemność uczestniczyć w widowisku "Sobótki" :) Tym razem obchody odbyły się 14 czerwca. Wszyscy artyści zgromadzili się na braniewskim amfiteatrze, by przy dźwiękach muzyki, tańca, pięknych strojów i ognisk oraz w towarzystwie licznie zgromadzonej widowni - symbolicznie powitać zbliżające się wielkimi krokami lato. Według wierzeń, owa Noc miała łączyć w pary ludzkie serca, które rozgrzane otaczającą je, piękną nocną aurą miały być skore do miłości :) Wierzymy, że nasze występy chociaż troszeczkę przyczyniły się do sercowych uniesień. Na zakończenie widowiska do wypełnionej wodą fosy zostały puszczone przepiękne wianki, tworząc niezapomniany obraz. Serdecznie dziękujemy wszystkim za trud i pracę włożoną w realizację tej uroczystości, szczególnie rodzicom naszych przedszkolaków za przygotowanie swoich pociech. Była to Noc pełna magii, wierzeń i wzruszeń.

 DZIECI USTAWIONE DO WYSTĘPU

TANIEC WOKÓŁ FOSY

TANIEC WOKÓŁ OGNISKA