W poniedziałek, 18 czerwca nasze drogie sześciolatki  pożegnały przedszkole. Na uroczystość zaproszeni zostali rodzice, by w ten sposób podsumować i podziękować za 4 lata wspólnej pracy. Dzieci zaprezentowały przed swoimi najbliższymi wspaniały polski taniec narodowy- polonez, którym rozpoczęły swoje przedstawienie. Dalej były wierszyki,piosenki i piękne tańce. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim dzieciaczkom i ich rodzicom, jednocześnie życząc udanych wakacji i powodzenia w szkole!!! Później przyszedł czas na dyplomy, pamiątkowe książeczki i statuetki. Dzieciaki pięknie prezentowały się w biretach na główkach :) Pięciolatki, również nie zapomniały o swoich starszych kolegach. Pożegnały ich wierszykiem i samodzielnie wykonanym upominkiem:) I kiedy wszyscy myśleli, że to już koniec - okazało się, że nasze drogie "Stokrotki" wspólnie z rodzicami przygotowały niespodziankę. Przedszkolaki stanęły przed swoimi paniami trzymając w dłoniach napis DZIĘKUJEMY oraz zaśpiewały specjalnie przygotowaną piosenkę do akompaniamentu pianina, na którym grała nasza Weronika. Był to bardzo wzruszający moment, paniom zakręciła się łezka w oku. Były również piękne upominki dla pań oraz kwiatki dla wszystkich pracowników przedszkola. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek, gdzie kolejną niespodzianką okazał się przepyszny tort, który przygotowała mama i ciocia Jasia. Choć pożegnania są zazwyczaj smutną okazją do spotkań, nasze było piękne !!! Jesteśmy dumni z naszych wychowanków i wiemy, że DADZĄ SOBIE RADĘ W SZKOLE!!!

 dzieci recytują wiersze

dzieci śpiewają piosenki

dzieci tańczą

dzieci dziękują swoim paniom

pamiątkowe zdjęcie z dyplomami i biretami