W poniedziałek,18 czerwca również pożegnały się sześciolatki z grupy "Słoneczniki". Starszaki zaprezentowały swój program artystyczno - muzyczny przed zgromadzonymi rodzicami oraz pięciolatkami, które uczęszczały z nimi do tej samej grupy. Uroczystość rozpoczęła się pełnym wzruszeń polonezem. Dalej były wierszyki, piosenki i piękne tańce pod czujnym okiem p. Agnieszki i p. Mirka. Na zakończenie występów głos zabrała pani Dyrektor, która pogratulowała przyszłym pierwszoklasistom, życząc jednocześnie wspaniałych i bezpiecznych wakacji !!! Następnie pięciolatki pożegnały swoich kolegów, wręczając na pamiątkę ręcznie wykonane zakładki do książki :) Dalej przyszedł czas na upominki i dyplomy. Dzieci pięknie prezentowały się "przystrojone" w birety, trzymając w dłoniach pamiątkowe książeczki i statuetki. Dzieciaki również nie zapomniały o swoich paniach. Podziękowały im pięknie za wspólnie spędzone chwile, wręczając piękne kwiaty. Na koniec wszyscy zgromadzili się w sali, by przy słodkim poczęstunku powspominać, jak fajnie było w przedszkolu:) ŻYCZYMY NASZYM ABSOLWENTOM WSPANIAŁYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE!!!